Aktualności

Ale sypnęło! Wiedzieliśmy, że ma padać. Ale że aż tak? Rewelacja. Nie zdążyliśmy się zorientować, a dosypało 25 centymetrów! Jeśli ktoś zaryzykował przyjazd w tygodniu, z pewnością nie żałuje. Z drugiej strony prawdziwa jazda to się dopiero u nas zaczyna. W weekend odpalamy kolejne wyciągi i koleje!

Dziecięcy Puchar Orlicy to jedno z najważniejszych organizowanych każdego roku w Zieleńcu wydarzeń. Jest to także jedna z najstarszych narciarskich  imprez w regionie dla najmłodszych, która przy każdej okazji przyciąga na stoki kilkudziesięciu zawodników i kilkadziesiąt zawodniczek w różnym wieku.

Zima na razie nas nie rozpieszcza. Po obiecującym początku grudnia w góry przyszło ocieplenie, które na całe szczęście mamy już za sobą. My oczywiście zbieramy szyki i w najbliższy weekend otwieramy dla Was niektóre wyciągi i koleje. Tym bardziej, że prognozy na kolejne dni są obiecujące.

Nie martwcie się zakupami, gotowaniem, sprzątaniem i spędzającą sen z powiek organizacją świąt czy sylwestrowej zabawy. Odłóżcie to na przyszły albo kolejne lata. W tym roku wrzućcie „na luz” i przyjedźcie w tym czasie do Zieleńca. Niczego u nas nie będzie Wam brakować!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.