Aktualności

Lato oficjalnie wystartowało, a z nim długo wyczekiwane wakacje. Świadectwa odebrane, zeszyty schowane do szuflady? Czas zmienić tornister na sportowy plecak, zawiązać wygodne buty i cieszyć się wolnością! A gdzie można lepiej spędzić czas i odpocząć jak w Zieleńcu?

Cóż to był sezon – prawie 130 dni jazdy, doskonały warun, tysiące miłośników sportów zimowych, niezwykłe atrakcje na stokach i poza nimi. A to wszystko w fantastycznej atmosferze i wyjątkowym mikroklimacie, który sprzyja nie tylko szaleństwom na śniegu, ale także wpływa na poprawę stanu zdrowia! Najwytrwalsi zjeżdżali aż do ostatniej rundy wyciągów - po raz kolejny Zieleniec Sport Arena udowodniła, że poddaje się ostatnia.

Pisanki pomalowane, mazurki polukrowane, koszyki wypełnione smakołykami? Czas na Wielkanocne #szusowanko w Zieleńcu. Kto powiedział, że białe święta muszą być tylko w grudniu! Mamy nadzieję, że narty i deski nie zdążyły się mocno zakurzyć - łapcie sprzęt, i wpadajcie na stoki. Zapraszamy na wielkanocne śniadanie z widokiem na Orlicę i nie tylko. Czekamy na Was przez cały tydzień.

Wszyscy myśleliśmy, że to już koniec, rozpoczynaliśmy przygotowania do przeglądu sprzętu i podsumowania sezonu. Tymczasem aura postanowiła sprawić nam kolejną w tym roku niespodziankę, wobec czego nie mogliśmy przejść obojętnie. Co to oznacza? Że w najbliższy weekend 9-10 kwietnia ponownie kręcimy!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.