Aktualności

Wiedzieliśmy, że zainteresowanie będzie spore. Jednak w tym roku i tak przeszło ono nasze oczekiwania. Oferowane w ramach pierwszej fazy przedsprzedaży karnety do Zieleniec Ski Arena rozeszły się w… 3 dni. Dlatego też czym prędzej otwieramy pulę w kolejnej fazie.

Czas na pierwszy w tym roku rozdział, który bezpośrednio wiązać się będzie z nowym sezonem narciarskim. Mimo że do zimy jeszcze chwilka, już dziś otwieramy bank z karnetami na tegoroczne #szusowanko. Im szybciej, tym lepiej. I oczywiście taniej.

Dość już nacieszyliśmy się latem. Co prawda trwa jeszcze to kalendarzowe, jednak nie będziemy zanim jakoś specjalnie tęsknić. Nasze myśli i plany coraz częściej wybiegają w stronę innej pory roku, dlatego już dziś chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na jeden istotny fakt.

Dziecięcy Puchar Orlicy to jedno z najważniejszych organizowanych każdego roku w Zieleńcu wydarzeń. Jest to także jedna z najstarszych narciarskich  imprez w regionie dla najmłodszych, która przy każdej okazji przyciąga na stoki kilkudziesięciu zawodników i kilkadziesiąt zawodniczek w różnym wieku.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.