Winterpol Summer Park

Lato na dobre zawitało do Karpacza!! W Białym Jarze który stanowi punkt wypadowy na trasy turystyczne Karkonoszy dla wszystkich turystów przygotowaliśmy wiele atrakcji. Wszystko to znajduje się w Winterpol Karpacz gdzie do dyspozycji turystów pieszych i rowerowych dostępny jest całoroczny wyciąg kanapowy.

 

Wielu z nas decyduje się spędzić wakacje w miejscach nieco mniej zatłoczonych niż nadmorskie kurorty, a Karpacz może okazać się idealną propozycją na wakacyjny wypoczynek. Bogata baza hotelowa, ścieżki rowerowe i piesze, otoczenie karkonoskich szczytów oraz szeroka oferta dodatkowych atrakcji – to wszystko czeka na Was właśnie w Karpaczu.

Oczywistym punktem na turystycznej mapie Karpacza jest Śnieżka i trasy turystyczne Karkonoszy. Swoją wyprawę w góry najlepiej rozpocząć z Białego Jaru gdzie zlokalizowany jest całoroczny wyciąg kanapowy. Również w Białym Jarze wszyscy turyści mogą posilić się w Barze Arenka, który znajduje się tuż przy malowniczym Dzikim Wodospadzie na Łomnicy.

Nowością w Białym Jarze jest Winterpol Summer Park – letni park rozrywki zlokalizowany tuż przy Barze Arenka. W parku do dyspozycji wszystkich najmłodszych gości znajdują się dwie dmuchane zjeżdżalnie, statek i zamek piracki. Niewątpliwą atrakcją jest również 60m tor tubingowy obsługiwany przez wyciąg taśmowy typu magiczny dywan.

Winterpol Summer Park czynny jest codziennie od godziny 10:00 do godziny 18:00, a do parku który jest zlokalizowany 150m od górnej stacji wyciągu można dostać się 6 osobową kanapą kursującą z ulicy Turystycznej. Naturalnie godziny otwarcia parku są mocno uzależnione od warunków atmosferycznych, dlatego też w przypadku opadów deszczu i mocnego wiatru park może być nieczynny.

Aby skorzystać z Winterpol Summer Park należy zakupić jeden z trzech biletów czasowych, które można nabyć w kasach przy dolnej i górnej stacji wyciągu jak i przy samym parku. W czasie gdy nasze pociechy korzystają z parku rodziców zapraszamy do strefy relaksu połączonej z Barem Arenka.

Cennik Winterpol Summer Park:

  • 15 min – 10,00 PLN
  • 30min – 15,00 PLN
  • 45min – 20,00 PLN
  • Dopłata za minutę / przekroczenie czasu – 0,50 PLN
  • Kaucja za zegarek – 10 PLN

Jeżeli jesteś już w Białym Jarze nie zapomnij się zapytać o trójkołowce którymi można zjeżdżać po stoku. Zachęcamy również do zapoznania się z godzinami pracy wyciągu – Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Winterpol Karpacz to dużo atrakcji, aktywności i radości.

Do zobaczenia w Białym Jarze.

Regulamin Winterpol Summer Park

IMG1301
IMG1297
IMG1302
IMG1303
IMG1306
IMG1307
IMG1309
IMG1311
IMG1314

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.