Sklep online Sudety SKI

Do zimy pozostało jeszcze chwilę czasu, ale już dziś warto zapoznać się z nową ofertą dwóch największych ośrodków narciarskich w Kotlinie Kłodzkiej. Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena na nadchodzący sezon zimowy 2017 / 2018 przygotowali jeden karnet na dwa ośrodki narciarskie – łącznie 38 wyciągów i ponad 32km tras narciarskich!

Po kilku latach przerwy ponownie dwa największe ośrodki narciarskie na Dolnym Śląsku wprowadzają do sprzedaży karnet Sudety SKI. Karnet obejmuje 38 wyciągów narciarskich i ponad 32 km tras narciarskich w dwóch ośrodkach narciarskich -Czarna Góra Resort i Zieleniec SKI Arena. W ramach karnetu będzie można korzystać przez dowolne 6 dni sezonu narciarskiego 2017 / 2018 (po 13h dziennie). Jest to nie lada gratka dla miłośników szusowanka tym bardziej, że karnet będzie dostępny do końca grudnia w przedsprzedaży online z rabatami od 5 do 30%. Naturalnie w czasie sezonu narciarskiego karnet będzie można zakupić w kasach ośrodków przy stokach w cenie 570,00 PLN normalny i 470,00 PLN ulgowy (dzieci 10 lat). Warunkiem korzystania z karnetu jest wykorzystanie 1 dnia tylko w jednym ośrodku.

W październiku w ramach przedsprzedaży karnet można zakupić z rabatem 20% (456,00 PLN). Czym bliżej zimy, tym rabaty będą malały i tak w listopadzie karnet będzie oferowany ze zniżką 15% (484,50 PLN), a już w grudniu tylko z rabatem 5% ( 541,50 PLN). Dodatkowo do karnetu można dokupić ubezpieczenie oraz spersonalizować kartę poprzez dodanie własnej grafiki.

Czarna Góra Resort oraz Zieleniec SKI Arena według niezależnych rankingów oraz ocen narciarzy i snowboardzistów to jednej z najważniejszych i lepiej przygotowanych ośrodków na mapie narciarskiej Polski. Corocznie w ośrodkach przeprowadzane są nowe inwestycje mające na celu poprawę jakości świadczonych usług. W szczególności dynamicznie rozwija się baza noclegowa oraz infrastruktura gastronomiczna.

Zima zbliża się dużymi krokami więc już dziś warto pomyśleć o przygotowaniach do zimy począwszy od serwisu sprzętu, poprzez przygotowanie kondycji no i w szczególności zakup karnetu Sudety SKI.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.