Aktualności

27 czerwca rozpoczął się drugi etap sprzedaży prestiżowych apartamentów w INFINITY Zieleniec ski & spa.


INFINITY Zieleniec ski & spa to nowoczesny aparthotel zlokalizowany bezpośrednio na stoku narciarskim w samym sercu Zieleniec Ski Arena. Zakup apartamentu gwarantuje stopę zwrotu w wysokości 7% w skali roku od zainwestowanej kwoty netto. Obecnie oferta została poszerzona o 200 nowych, atrakcyjnych apartamentów sprzedawanych na preferencyjnych warunkach. Aktualna oferta obowiązuje tylko do połowy lipca!

Zysk 5x większy niż na lokacie
System condo to nowoczesna i popularna forma inwestowania kapitału, pozwalająca na uzyskanie stałych i długoterminowych zysków z jednorazowej inwestycji. Inwestorzy kupują wykończone apartamenty w obiekcie hotelowym, które następnie wynajmowane są pod nieobecność właściciela, przynosząc wymierne korzyści obu stronom. Inwestycja w prestiżowe nieruchomości hotelowe zawsze się opłaca i przynosi zysk większy niż standardowe formy inwestowania, takie jak lokata bankowa, która zniechęca niska stopą oprocentowania.

Przemyślana koncepcja architektoniczna
INFINITY Zieleniec ski & spa to aparthotel o powierzchni ok. 40 000 m², który będzie składał się z trzech brył usytuowanych tarasowo na zboczu jednego ze stoków w centrum Zieleńca. Dzięki temu, że z poziomu wejścia głównego widoczna jest tylko górna część kondygnacji z licznymi przeszkleniami i przemyślanym systemem świetlnym, osiągnięto efekt wizualnej lekkości. Bryła budynku została opracowana przez doświadczonych architektów w taki sposób, by wtulała się w zbocze nartostrady i korespondowała z górskim krajobrazem oraz otaczającą przyrodą.

Komfortowe wnętrza dla wymagających
W obiekcie znajdą się przestronne, komfortowe apartamenty 1-, 2- i 3-pokojowe, w większości wyposażone w balkony lub loggie z malowniczym widokiem na pejzaż górski. Wszystkie lokale sprzedawane są pod klucz wraz z wyposażeniem w najwyższym standardzie i przypisanym do lokalu miejscem parkingowym. Do dyspozycji gości będzie m.in.: basen ze strefą spa & wellness, restauracje, liczne atrakcje dla dzieci oraz podziemny parking. Rozbudowane zaplecze konferencyjne umożliwi organizację szkoleń oraz eventów integracyjnych. Powstaną również narciarnie jak i strefa après-ski.

Deweloper, który zna się na górach
Projekt kompleksowo realizuje spółka Czarna Góra Apartamenty. Jest to polski deweloper z bogatym doświadczeniem w budowie górskich obiektów hotelowych w systemie condo. Spółka jest współtwórcą Czarna Góra Resort – przodującego ośrodka narciarskiego w Polsce oraz wybudowała m.in. Apartamenty Czarna Góra, Hotel Morawa, Aparthotel Czarna Góra, Villę Czarna Góra, Zjeżdżalnię Grawitacyjną Czarna Żmija, wyciągi oraz koleje linowe – między innymi  najszybszą w Polsce 6-osobową kolej LuxTorpedę. Prace prowadzone są z poszanowaniem przyrody, by powstałe obiekty były naturalnym elementem otaczającej przestrzeni.

Inwestycja, zysk i wypoczynek
System condo gwarantuje własność lokalu potwierdzoną księgą wieczystą. Dzięki umowie najmu z operatorem, właściciel zyskuje stopę zwrotu na poziomie 7% od zainwestowanej kwoty netto w skali roku, niezależnie od tego, czy lokal jest wynajęty czy nie. Wszystkie opłaty związane z wynajmem (media, koszty z tytułu zarządzania nieruchomością, ubezpieczenie) są po stronie doświadczonego operatora. Właściciel może korzystać z apartamentu w trakcie pobytów właścicielskich, zyskuje też dostęp do strefy spa & wellness oraz części basenowej na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo, w ramach programu lojalnościowego, dostępne będą zniżki w Czarna Góra Resort i INFINITY Zieleniec ski & spa. Szeroki wybór terminów pobytów właścicielskich pozwala cieszyć się apartamentem zimą jak i latem oraz jednocześnie zarabiać.

Sprzedaż apartamentów trwa
Zainteresowanie inwestycją stale rośnie, w ciągu pierwszych czterech miesięcy sprzedano ponad 100 apartamentów przewidzianych do przedsprzedaży!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą obowiązującą tylko do końca lipca: www.infinity.czarnagora.pl lub pod numerem telefonu: 74 306 76 06

zdjcia-na-strone-Winterpol2
zdjcia-na-strone-Winterpol1
zdjcia-na-strone-Winterpol3
zdjcia-na-strone-Winterpol4
zdjcia-na-strone-Winterpol5
zdjcia-na-strone-Winterpol6
zdjcia-na-strone-Winterpol7
zdjcia-na-strone-Winterpol8

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.