Aktualności

Stacja Narciarska Winterpol Karpacz Biały Jar zaprasza na Sylwestrowe #szusowanko. W ten ostatni dzień roku wyciąg będzie czynny od 09:00 do 01:00.

Stało się już tradycją witanie nowego roku na stoku. Nie inaczej będzie w tym sezonie i po raz kolejny wszyscy miłośnicy sportów zimowych i nie tylko będą mieli okazję przywitać Nowy Rok w wyjątkowych okolicznościach w Stacji Narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar. Zimowa sceneria, aktywność na stoku, Dj na tarasie Bistro & Grill Bar Winter Food oraz dużo zabawy tak w wielkim skrócie wygląda Sylwestrowe #szusowanko na stoku w Białym Jarze.

Aby skorzystać z Sylwestrowego #szusowanka należy zakupić osobny, promocyjny karnet ważny w godzinach 19:00 – 01:00 w cenie 85 PLN normalny i 75 PLN ulgowy. Nie jest wymagana rezerwacja, a karnety dostępne są w kasach ośrodka. Wszystkie pozostałe karnety z cennika będą tego dnia ważne do godziny 21:00.

Naturalnie w noc Sylwestrową czynne będą nasze wypożyczalnie M&M Karpacz oraz Bar Arenka i Bistro & Grill Bar WinterFood przy Villi Winterpol.

Natomiast w Nowy Rok (od 1 stycznia) Stacja Narciarska będzie czynna tak jak zawsze – czyli codziennie od 09:00 do 21:00.

Przypominamy również że od 25 grudnia stacja narciarska czynna jest codziennie od 09:00 do 21:00.

Do zobaczenia na stoku!

 

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.