Aktualności

Sezon narciarski w Karpaczu trwa! Koniecznie musicie nas odwiedzić i korzystać z uroków pięknej zimy podczas #szusowanka.

Przed nami okres świąteczno-sylwestrowy. Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia na najbliższe dni:

  • 17 - 19 grudnia (piątek - niedziela) 9:00 - 21:00
  • 20 - 22 grudnia (poniedziałek - środa) 9:00 - 16:00
  • 23 grudnia 9:00 - 21:00
  • 24 grudnia (Wigilia Bożego Narodzenia) 9:00 - 16:00
  • od 25 grudnia 9:00 - 21:00

W Sylwestra jak co roku- będzie można #szusować aż do godziny 1:00. W tym dniu można zakupić specjalne karnety sylwestrowe, które obowiązują w godzinach 19:00-01:00 (85zł/normalny ; 75zł/ ulgowy).

Już od 18 grudnia rozpoczynamy wysoki sezon w naszej Stacji Narciarskiej. Cennik karnetów dostępny jest na stronie TUTAJ

SPRZĘT I SZKOLENIA

Oczywiście jeżeli nie macie sprzętu sportowego, albo dopiero chcecie rozpocząć swoją przygodę z sportami zimowymi to zapraszamy do naszej wypożyczalni i szkoły M&M Karpacz.

W Białym Jarze znajdują się aż trzy punkty M&M gdzie można wypożyczyć sprzęt:

  • Wypożyczalnia w górnej części stoku (przy ul. Olimpijskiej i Barze Arenka)
  • Wypożyczalnia za budynkiem kasy przy dolnej stacji
  • Wypożyczalnia obok kasy przy dolnej stacji w budynku Villi Winterpol

Zarówno szkoła jak i wypożyczalnie działają w godzinach pracy kolei linowej.

NOCLEGI I GASTRONOMIA

Villa Winterpol zlokalizowany przy stoku oferuje również możliwość pobytów z karnetami narciarskimi. Więcej informacji o ofercie na stronie obiektu lub po kontakcie telefonicznym z recepcją – 661 277 777.

Jeśli już jesteście w Białym Jarze to zapraszamy do naszych punktów gastronomicznych – Bistro & Grill Bar Winter Food przy Villi Winterpol w dolnej części stoku oraz Baru Arenka przy szkole M&M Karpacz w górnej części.

Aktualne warunki oraz dostępność tras można cały czas obserwować na kamerkach online.

BEZPIECZEŃSTWO NA STOKU

Należy również pamiętać, że podobnie jak to miało miejsce w poprzednim sezonie korzystanie z stoków zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego odbywa się w wysokim reżimie sanitarnym. Nadrzędną zasadą jest obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie całej stacji narciarskiej – w tym również podczas korzystania z wyciągów.

Pamiętajcie również o tych podstawowych zasadach:

• Tam gdzie to możliwe zachowajmy dystans społeczny
• Na terenie całej stacji narciarskiej jak i podczas korzystania z wyciągów jest obowiązek zakrywania ust i nosa
• Pamiętajmy o częstym myciu i dezynfekcji rąk
• Unikajmy podawania dłoni i uścisków
• Pamiętajmy o higienie podczas kichania i kaszlenia
• W miarę możliwości korzystajmy z bezgotówkowych form płatności

Rekomenduje się, aby - o ile to możliwe i nie będzie powodowało gromadzenia się osób w kolejce do przejazdu urządzeniami transportu linowego - na jednym krześle lub w jednej gondoli miejsca zajmowały osoby zamieszkujące w jednym gospodarstwie domowym lub mające wspólny nocleg lub wspólnie podróżujące do stacji turystyczno-narciarskiej.

Pamiętajcie, że niezwykle istotne jest również w miarę możliwości zachowanie dystansu w kolejce do wyciągu oraz unikajmy nadmiernego gromadzenia się.

Jeśli Twój stan zdrowia budzi wątpliwości bądź nie czujesz się najlepiej to prosimy o szczególne zachowanie ostrożności i o pozostanie w domu, tak by nie narażać siebie jak i inne osoby.

Kochani – apelujemy do Was o rozsądek i dostosowanie się do panujących wytycznych. Tylko razem możemy osiągnąć sukces i pracować na wspólne bezpieczeństwo nas wszystkich.

Pamiętajcie również, że od nas wszystkich zależy czy sezon narciarski nie zostanie zamknięty.

Zachęcamy przed przyjazdem do lektury pełnej polityki bezpieczeństwa, która znajduje się pod poniższym linkiem: COVID-19

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.