Aktualności

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2021 / 2022 w naszym sklepie internetowym trwa w najlepsze. Tylko do 15 grudnia rabaty do 25% na wybrane karnety. Nie zwlekaj i sprawdź już dziś naszą ofertę.

Oczekiwanie na zimę

Jak co roku o tej porze roku w Białym Jarze wszystko jest już w pełnej gotowości do otwarcia nowego sezonu. Wszak to właśnie w listopadzie zaczynają się najbardziej kluczowe prace, które znajdą swoje odzwierciedlenie w terminie rozpoczęcia nowego sezonu narciarskiego. Obecnie wszystkie nasze armatki znajdują się już w docelowych lokalizacjach na stoku, gotowe do rozpoczęci produkcji śniegu. Nie pozostaje nam nic innego jak codziennie sprawdzać prognozy pogody i czekać na pierwsze przymrozki.

Również nasza fabryka śniegu (Snow Factory) jest już w pełnej gotowości tak by w pierwszych dniach listopada rozpocząć produkcję białego puchu. Snow Factory to jedno z nielicznych w Polsce tak zaawansowanych technologicznie urządzeń które umożliwia produkcję śniegu nawet w dodatnich temperaturach tych sięgających do + 20°C. Urządzenie w szybki sposób ochładza wodę do temperatury zamarzania i w efekcie końcowym otrzymywane są „suche śnieżynki” o najwyższym stopniu zamrożenia. Fabryka śniegu gotowa jest do pracy zaraz po podłączeniu do prądu i wody oraz może pracować przez całą dobę, bez względu na temperaturę powietrza i wody. Dzięki temu to właśnie nasza stacja narciarska co roku rozpoczyna sezon wraz z pierwszymi dniami grudnia.

Także 6 osobowa kolej linowa i taśma dydaktyczna są już po okresowych przeglądach – tak by bezpiecznie można było z nich korzystać w trakcie całego sezonu zimowego.

Ski Passy z rabatami do 25%

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2021 / 2022 trwa w naszym sklepie już od połowy września. W pierwszym etapie można było zakupić SKI Passy z rabatami sięgającymi nawet 30%, a tym samym oszczędzając nawet 126 PLN. Od 1 listopada wedle zasady im bliżej zimy tym rabaty mniejsze SKI Passy dostępne w przedsprzedaży są z nieco niższymi rabatami – ale wciąż sięgającymi do 25%! Przekłada się na oszczędność sięgającą nawet do 105 PLN. W przedsprzedaży dostępne są:

> Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 6 dni sezonu) – rabat 25% - taniej o 105 PLN

> Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 20% - taniej o 74,00 PLN

> Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 3 dni z 6) – rabat 20% - taniej o 51,00 PLN

> Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 20% - taniej o 46,00 PLN

> Karnet 2 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 20% - taniej o 35,00 PLN

W ramach dodatkowych opcji można dokupić dedykowane ubezpieczenie narciarskie bądź wybrać opcję z personalizowaną kartą (z własną grafiką). Wszystkie karnety zakupione w naszym sklepie wysyłane są na wskazany adres i aktywują się podczas pierwszego przejścia przez bramkę.

Tegoroczną nowością jest możliwość zakupu vouchera (bez wysyłki na wskazany adres). Wówczas odbiór karnetu odbywa się w automacie sprzedażowym, który znajduje się przy górnej stacji wyciągu (przy ul. Olimpijskiej).

SKLEP ONLINE

Szkolenia dydaktyczne z rabatami

W przedsprzedaży dostępne są również kursy szkoleniowe w szkole narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz. Tylko 15 listopada można nabyć pakiety szkoleniowe z rabatami do 10% co przekłada się na oszczędność od 48 do 144 PLN w zależności od rodzaju pakietu. Dostępne pakiety w przedsprzedaży to 4h, 8h oraz 12h zajęć szkoleniowych,

Szkoła M&M Karpacz posiada licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN co daje gwarancję  współpracy z profesjonalnymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z programem nauczania przyjętym przez PZN. Natomiast same zajęcia prowadzone są na stoku dydaktycznym wyposażonym w nowoczesny i bezpieczny wyciąg taśmowy SunKid o długości 50m.  Wraz z wzrostem umiejętności zajęcia rozszerzają się o wyciąg kanapowy przy którym zlokalizowane są trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.

Noclegi przy stoku

Już dziś zachęcamy do dokonywania rezerwacji noclegów w naszej Villi Winterpol – czym bliżej zimy tym wolnych terminów ubywa szybciej. Villa Winterpol to obiekt stworzony z myślą o wszystkich miłośników #szusowanka. Obiekt zlokalizowany jest przy samym stoku narciarskim, a goście mają do dyspozycji narciarnię z bezpośrednim wyjściem na stok oraz możliwość dokonania rezerwacji noclegów wraz z SKI Passami.

Do zobaczenia na stoku już niebawem!!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.