Aktualności

Tradycyjnie już w połowie września rozpoczynamy przedsprzedaż SKI Passów na sezon zimowy 2021 / 2022 do stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Biały Jar. Jest to doskonała okazja na zakup SKI Passa z rabatami do 30% co w praktyce pozwala zaoszczędzić przeszło 120 PLN.

Wraz z nadejściem września w stacji narciarskiej Winterpol Karpacz Bialy Jar rozpoczęły się gorączkowe przygotowania do sezonu zimowego 2021 / 2022. Jest to przede wszystkim czas poświęcony na ostatnie przeglądy techniczne oraz serwisy kolei linowej oraz systemu naśnieżania tak by wszystkie urządzenia były gotowe na długo wyczekiwany moment jakim jest otwarcie sezonu zimowego. Co prawda jest na to jeszcze chwilę czasu, ale czy szybciej zostaną wykonane te prace tym szybciej wraz z nadejściem pierwszych przymrozków rozpocznie się naśnieżanie stoków.  

Przedsprzedaż karnetów

W przedsprzedaży do 31 października można nabyć wybrane karnety z rabatami od 25 do 30%. Nie oznacza to jednak, że w listopadzie i grudniu czy nawet w styczniu i lutym nie będzie możliwości nabycia SKI Passów w ramach przedsprzedaży – karnety będą wciąż dostępne, ale czym bliżej zimy tym rabaty w sprzedaży online będą mniejsze. Obecnie w ofercie przedsprzedaży dostępne są:

Karnety 6 dniowe

Decydując się na zakup karnetu 6 dniowego mamy do wyboru dwie opcje: pierwsza to 6 dni dzień po dniu, a druga to 6 dni na dowolne dni sezonu. Oba warianty ważne są każdego dnia przez 12 godzin dziennie co oznacza że można szusować od godziny 09:00 aż do 21:00.
•    Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 92,50 PLN
•    Karnet 6 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 6 dni sezonu) – rabat 30% - taniej o 126 PLN

Karnety 3 dniowe

W ramach przedsprzedaży również z sporym bo aż 25 % rabatem można nabyć karnety 3 dniowe, które również występują w dwóch wariantach: 3 dni dzień po dniu oraz 3 dowolne dni w przeciągu 6 dni. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku karnetu 6 dniowego, karnety 3 dniowe ważne są każdego dnia przez 12 godzin dziennie.
•    Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 57,50 PLN
•    Karnet 3 dniowy 09:00 – 21:00 (dowolne 3 dni z 6) – rabat 25% - taniej o 63,75 PLN

Karnet 2 dniowy

Opcja dedykowana dla osób decydujących się na weekendowy pobyt na nartach i nie tylko oferowana jest również z rabatem 25% - mowa oczywiście o karnecie 2 dniowym, który ważny jest przez dwa następujące po sobie dni sezonu po 12h dziennie.  
•    Karnet 2 dniowy 09:00 – 21:00 (dzień po dniu) – rabat 25% - taniej o 43,75 PLN

Zakupione SKI Passy zostają wysłane poczta na wskazany adres pocztowy, a całość pakietu można uzupełnić o kartę z dedykowaną grafiką (idealny pomysł na prezent) bądź dokupić ubezpieczenie obowiązujące w czasie korzystania z SKI Passu.

Tegoroczną nowością jest możliwość zakupu vouchera (bez wysyłki na wskazany adres). Wówczas odbiór karnetu odbywa się w automacie sprzedażowym który znajduje się przy górnej stacji wyciągu (przy ul. Olimpijskiej). 

SKLEP ONLINE

Pakiety dydaktyczne w szkole narciarsko snowboardowej

Oferta przedsprzedaży skierowana jest również dla osób które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z sportami zimowymi. W sprzedaży dostępne są również kursy szkoleniowe w szkole narciarsko – snowboardowej M&M Karpacz. Do 15 października można nabyć pakiety szkoleniowe z rabatami do 15% co w praktyce przekłada się na oszczędność od 72 PLN do 216 PLN w zależności od rodzaju pakietu. Dostępne pakiety w przedsprzedaży to 4h, 8h oraz 12h zajęć szkoleniowych, natomiast od 16 października rabat będzie wynosił 10%.

Warto podkreślić, że szkoła M&M Karpacz posiada licencję Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa SITN PZN co daje gwarancję  współpracy z profesjonalnymi instruktorami, którzy prowadzą zajęcia zgodnie z programem nauczania przyjętym przez PZN. Natomiast same zajęcia prowadzone są na stoku dydaktycznym wyposażonym w nowoczesny i bezpieczny wyciąg taśmowy SunKid o długości 50m.  Wraz z wzrostem umiejętności zajęcia rozszerzają się o wyciąg kanapowy przy którym zlokalizowane są trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.

Szykujcie się na #szusowanko!

Powoli możecie spokojnie rozpocząć budowanie odpowiedniej formy fizycznej, przez zbliżającym się nowym sezonem narciarskim. Serdecznie zapraszamy w tym celu w nasze skromne progi – jesień to najpiękniejsza kolorystycznie pora roku. Paleta zmieniających się jak w kalejdoskopie kolorów oraz stabilna i piękna aura zachęcają do aktywnego spacerowania, górskich wycieczek, uprawiania kolarstwa czy joggingu.

Wybiegając nieco dalej myślami w sezon zimowy zachęcamy Was do zarezerwowania noclegów w naszej Villi Winterpol. Już dziś dostępne są oferty na Święta i Sylwestra, Ferie Zimowe czy oferta Free Ski ważna w grudniu oraz marcu w ramach której w cenie noclegu otrzymujemy karnet narciarski.

My tymczasem zabieramy się za ostatnie prace przygotowawcze przed zimą – przeglądy techniczne armatek i przede wszystkim Snow Factory (fabryki śniegu) która jak co roku zacznie produkcję śniegu z początkiem listopada.

Do zobaczenia na stoku już niebawem!!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.