Aktualności

Czas szybko leci i niestety wakacje już dobiegły końca. Jednak nie dla wszystkich to koniec urlopów. Wrzesień to idealny czas na piesze wędrówki w szczególności po górach, które zaczynają mienić się barwami jesieni.

Wrzesień dla większości to miesiąc powrotów do szkół, przedszkoli i pracy, jednak dla wielu osób to właśnie powakacyjny wrzesień jest miesiącem wyjazdowym. I nie ma się tu co dziwić. Wszak we wrześniu który zwiastuje nadchodzącą jesień, która w szczególności w górach mieni się setkami kolorów. Góry w tym okresie są mniej zatłoczone, a piesze wędrówki sprawiają o wiele więcej przyjemności niż w miesiącach z wysokim natężeniem ruchu turystycznego.  

KOLEJ LINOWA

Kolej linowa w Białym Jarze łączy centrum miasta z głównymi szlakami turystycznymi Karkonoszy. Kolej linowa we wrześniu będzie dostępna codziennie w godzinach:

  • Poniedziałek - Czwartek    8:30 - 17:00
  • Piątek - Niedziela  8:30 - 18:00

Pełen cennik biletów dostępny jest pod linkiem: TUTAJ

VILLA WINTERPOL

Jeśli zamierzacie zatrzymać się na nieco dłużej w Karpaczu niż jeden dzień to Villa Winterpol będzie ciekawą propozycją. Nasz obiekt położony jest tuż przy wyciągu oraz przy lesie należącym do Karkonoskiego Parku Narodowego. Z jednej strony mamy blisko do centrum, a z drugiej w góry.

W Villi Winterpol do dyspozycji gości mamy nowoczesne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszyscy Goście mogą bezpłatnie korzystać z kolei linowej w Białym Jarze

GASTRONOMIA

W Białym Jarze znajdują się również dwa punkty gastronomiczne. Przy górnej stacji wyciągu w sąsiedztwie Dzikiego Wodospadu znajduje się Bar Arenka, który czynny jest codziennie w godzinach od 10:00 aż do zamknięcia wyciągu.

Przy dolnej stacji wyciągu w Villi Winterpol znajduje się Bistro WinterFOOD. Bistro będzie nieczynne w dniach 01-10 września. W pozostałych dniach czynne będzie w godzinach od 11:00 do zamknięcia wyciągu.

Do zobaczenia w Białym Jarze!

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.