Aktualności

Kto kocha góry ten wie, że jesienne spacery po pustych szlakach to piękne doświadczenie. Zmieniająca się aura pogodowa koloruje drzewa i niebo przez co nasze oczy mogą napawać się pięknymi widokami Karkonoszy.Październikowa pogoda zapowiada się wyjątkowo dobrze, w związku z tym nasz wyciąg będzie czynny prawie do końca października. Turyści piesi i rowerowi będą mogli korzystać z wyciągu do 28 października codziennie od godziny 8:30 do 17:00. Cennik wyciągu oraz górskich gokartów znajduje się TUTAJ. 

Koniecznie jak już będziecie przy górnej stacji wyciągu zapraszamy na krótką wycieczkę na Dziki Wodospad na rzece Łomnica – który bez wątpienia jest jednym z piękniejszych pomników przyrody w Karpaczu. Będąc przy wodospadzie zachęcamy do posilenia się przed górską wędrówką lub odpoczynku w Barze Arenka, Który znajduje się w jego bezpośrednim sąsiedztwie. 

Jeśli planujecie dłuższy wypad i szukacie noclegu to zapraszamy do naszej nowej Villi Winterpol wraz z Bistro & Grill Bar Winter Food. W naszej Villi do Państwa dyspozycji znajdują się przestronne i komfortowe pokoje 2, 3 i 4 osobowe, ogólnodostępne aneksy kuchenne oraz kącik zabaw dla dzieci. 

Pamiętajmy również, że przed wyprawą w góry warto zaopatrzyć się w mapę, coś do jedzenia oraz jakieś cieplejsze okrycie wierzchnie – wszak to góry a pogoda potrafi tu być kapryśna i zmienić się bardzo szybko. 

Do zobaczenia w Winterpol Karpacz Biały Jar.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.