Aktualności

Witamy w Nowym 2018 Roku!!! Pomimo kapryśnej pogody sezon zimowy na Winterpolu wciąż trwa. Śniegu nie brakuje więc zapraszamy na #szusowanko w Białym Jarze.

Okres Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra dobiegł końca. Pomimo deszczu i wiatru oraz intensywnych opadach śniegu miłośników białego szaleństwa nie brakowało. Dziękujemy, że wybraliście naszą Stacje Narciarską. Teraz szykujemy się na tegoroczne ferie zimowe. W tym roku zimowe szaleństwo rozpoczyna województwo dolnośląskie, mazowieckie, opolskie i zachodniopomorskie. Już 13 stycznia czekamy za Was :)

Od 25 grudnia trwa w naszej stacji Wysoki Sezon narciarski. Aktualny cennik Ski-Passów znajdziecie TUTAJ

Nasza kolej czynna jest codziennie od 9:00 do 22:00. W godzinach otwarcia wyciągu działa Licencjonowana Szkoła Narciarska M&M, którą znajdziecie 150 metrów od górnej stacji wyciągu. Dodatkowo działają trzy w pełni wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, przy górnej jak i dolnej stacji.

Ale jazda na nartach to nie tylko #szusowanko ale także relaks w pobliskich barach. Ich u nas również nie brakuje. Nowo otwarte Bistro & Grill Bar WinterFOOD, przy dolnej stacji wyciągu. Na taras można wjechać na nartach, od razu ze stoku. Dodatkowo przy dolnej stacji Bar Kebab z pysznym kebabem w różnych wersjach a przy górnej stacji, obok szkółki Bar Arenka.

Czekamy na Was na stoku!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.