Aktualności

Ale ten czas szybko leci. Choć pogoda jest w kratkę to wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Liczymy, że czerwiec przyniesie nam dużo ciepłych, słonecznych dni, które pozwolą na cieszenie się górskimi wędrówkami.

Wiosna w tym roku bardzo powolutku się rozkręca. Góry wciąż pokryte są grubą warstwą śniegu. Liczymy jednak na to, że najbliższe dni przyniosą nam trochę słońca a goście, którzy odwiedzają nasze miasto będą mogli cieszyć się kontaktem z naturą. Zapraszamy do skorzystania z przejazdu naszą koleją linową.

Choć w górach wciąż zalega śnieg to za oknami już czuć wiosnę a razem z nią nadchodzi okres Świąt Wielkanocnych. To pierwsze święta od dwóch lat, których nie spędzimy zamknięci w domach a możemy korzystać z uroków natury.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Tak niestety jest w przypadku zimy i szusowania. Chociaż tegoroczna zima pozostawiła po sobie piękne wspomnienia i chwile, a wszystko za sprawą stabilnej aury pogodowej i dużej ilości opadów śniegu.

Klauzula informacyjna | Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.